Menu
Sepetiniz

Alçı ve Alçı Sistemleri

Alçı ve Alçı Sistemleri

Alçı ve Alçı Sistemleri

Brand: Rigips
İç mekânlarda tuğla, brüt beton, bims blok ve gaz beton gibi yüzeylere makine veya el ile uygulanan alçı sıva yüzeylerin, tavan ve duvar dış köşelerinde keskin köşeler oluşturmak için kullanılan alçı sıvadır.HAZIRLIK VE UYGULAMAYüzeyler Alçı Levha Yapıştırıcısı uygulanmadan önce;Su ve nemden korunma..
Brand: Rigips
İç mekânlarda alçı levhaların birleşme yerlerinde, delikleri boşlukları doldurmakta ve bozuklukları düzeltmede kullanılan dolgu alçısıdır.HAZIRLIK VE UYGULAMAYüzeyler, Derz Dolgu uygulanmadan önce;Su ve nemden korunmalı,Donma riski olmamalı,Yeterli kurulukta olmalı,Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı..
Brand: Rigips
İç Mekânlarda Dekorasyon İçin Kullanılan Kartonpiyer AlçısıdırHAZIRLIK ve UYGULAMAYüzeyler Kartonpiyer Alçısı uygulanmadan önce;Su ve nemden korunmalı,Donma riski olmamalı,Yeterli kurulukta olmalı eğer ortam çok kuru ise yüzey nemlendirilmeli,Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı,Uygulama yüzeyi toz, y..
Brand: Rigips
Alçı levhaların üzerine sürülmek için özel olarak üretilmiş son kat alçısı. Alçı levhaların üzerine çok ince uygulanarak parlak, pürüzsüz, boyaya hazır bir yüzey elde edilmesini sağlar. Kullanım süresi 110 dakikadır...
Brand: Rigips
RİGİPROFİL ULTRA DUVAR PROFİLLERİÜRÜN TANIMIZ100 veya Z140 galvaniz kaplama DX51D soğuk haddelenmiş sacdan üretilen, patentli Ultrasteel™ teknolojisi ile şekillendirilerek güçlendirilen, bölme duvar ve giydirme duvar sistemleri oluşturmada kullanılan metal iskeleti oluşturan profillerdir.KULLANIM AL..
Brand: Rigips
Gri / Siyah çimento. Yapıştırma, sıvama ve dolgu gibi tamirat işlerinde kolaylıkla kullanılır...
Brand: Rigips
Beyaz çimento. Dekoratif ve estetik amaçlar için kullanılan özel bir çimento cinsidir. Yüksek dayanıma sahiptir...
Brand: Rigips
İç mekânlarda tüm yüzeylerde sıva için kullanılır. Isı ve ses yalıtımı sağlarken, yangının yayılmasını geciktirir. Daha fazla metraj yapabildiği için ekonomiktir. Uygulandığı ortamların nem düzeyini dengeleyici özelliğe sahiptir. Kullanım süresi 60-80 dakikadır...
Brand: Rigips
Çimento esaslı sağlam ve güvenli seramik yapıştırma harcıdır. Seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin duvara veya zemine döşenmesinde uygulama kolaylığı sağlar. Maksimum kullanım süresi 4 saat, çalışılabilme süresi maksimum 15 dakikadır...
Brand: Rigips
Çimento esaslı ince derz dolgu harcıdır. Seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin 6mm genişliğe kadar olan derz uygulamalarında kullanılır. Maksimum kullanılabilme süresi 1 saattir...
Brand: Rigips
Glasroc® X levhalar Saint-Gobain tarafından ileri teknoloji ile üretilen, üzeri Glasroc® X yazılı beyaz renkte cam elyaf şilte kaplı, çekirdek direnci neme ve suya karşı geliştirilmiş, küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen ve UV korumasına sahip alçı esaslı iç ve dış cephe levhasıdır.KULLANIM ALANLA..
Brand: Rigips
Habito® ileri teknoloji ile üretilen, yüksek yangın dayanımı ve akustik performansının yanında darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkânı ile aynı anda birçok performans kriterini sağlayabilen yeni nesil levhadır.ÖZELLİKLERYüksek Darbe Dayanımı – Güçlendirilmiş ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)