Menu
Sepetiniz

Boyalar

Boyalar
Boyalar
Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılmış olan karbon çelik, alüminyum ve ahşap yüzeyler için uygundur.Kullanım AlanlarıDeniz:Touch up için önerilir.Endüstri:Çok çeşitli..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, poliamid kürlenmeli, çinkoca zengin epoksi esaslı bir boyadır. Yüksek katı maddeli, yüksek çinko tozu içerikli bir üründür. ISO 12944-5 ve SSPC paint 20, level 2 sınıfına uygun niteliktedir. Yüksek korozyon dayanımı sağlar. Su üstü ortamlarda astar olarak kullanılır. Karbon çelik yüz..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, fiziksel kurumalı, akrilik esaslı bir boyadır. Mat görünümlüdür. Yüksek yapılı bir üründür. Hızlıkurumalıdır. Doğrudan metale uygulanabilir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.Sıfırın altındaki yüzey sıcaklıklarında da uygulanabilir.Kullanım AlanlarıE..
Brand: Jotun
Dış cephe, opak (örtücü) ahşap koruma ürünüdür. Su bazlıdır. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ileüretilmiştir.Özellikler ve FaydalarÇok iyi renk dayanımı ve uzun bakım tutum aralığına sahiptir. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif filmkoruyucu ajanlar içerir. Kolay uygulanır. Çok iyi yapışma ..
Brand: Jotun
Dış cephe, opak (örtücü) ahşap koruma ürünüdür. Su bazlıdır. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ile üretilmiştir.Özellikler ve Faydalarİleri bağlayıcı teknolojisi, boyanın yüksek renk dayanımına ve uzun bakım tutum aralıklarına sahip olmasını sağlar. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif film ko..
Brand: Jotun
Yüksek kalitede, su bazlı alkid ahşap koruyucu.Özellikler ve faydalarTek kat uygulama ile ahşap zeminleri zorlu hava şartlarına karşı korurken uzun ömürlü renkler sunar. Ahşap yüzeyleri nem, çatlama, grileşme ve çürümeye karşı korur. Küf oluşumuna karşı dirençlidir. İyi bir penetrasyona ve su itici ..
Fenomastic Güzel Evim Saf İpek
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli su bazlı ipek mat bir boya olup sağladığı renk kesinliği sayesinde iç cepheler için mükemmel bir renk deneyimi sunar. PVA emülsiyon bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarUzun ömürlü renklerden oluşan geniş bir renk seçeneği sunar. Yüksek örtücülük ve kapatıcılık özellikle..
Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli su bazlı bir boya olup renk kesinliği ve mat bitişinden dolayı zengin bir renk deneyimisunar. %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarZengin mat bitişi sayesinde yüzeyde renkler çok daha güzel görünür; geniş renk alternatifine sahiptir. Parlaklığınetkisi ol..
Fenomastic Hygiene Matt
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün iç cepheler için tasarlanmış, üstün kaliteli su bazlı bir boyadır. %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarÖzel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. İyi yayılma, örtme gücü, tenekeiçinde bakteri dayanımı ve yüksek renk dayanımı sağlar..
Fenomastic Hygiene Silk
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün iç cepheler için tasarlanmış, üstün kaliteli su bazlı bir boyadır. İpek mat bitiş sunan %100 saf akrilikemülsiyon boya.Özellikler ve faydalarÖzel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. İyi yayılma, örtme gücü, tenekeiçinde bakteri dayanımı ve yüksek renk d..
Fenomastic İpek Mat Fenomastic İpek Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Mükemmel dokuya sahip, kolay uygulanabilen, sıçrama yapmayan, akrilik reçine esaslı, silikonlu dekoratif iç cephe son kat boyasıdır. Su bazlıdır.Özellikler ve faydalarYüzeyde ipek mat ve pürüzsüz bir doku oluşturur.Kolay uygulanır ve iyi yayılır; yüksek örtücülük ve rötuş özelliğine sahiptir. Sıçram..
Brand: Jotun
Mükemmel dokuya sahip, kolay uygulanabilen, sıçrama yapmayan, kokusuz akrilik reçine esaslı, dekoratif iç cephe son kat boyasıdır. Su bazlıdır.Özellikler ve faydalarPürüzsüz mat bitiş sağlar. Kolay uygulanır ve iyi yayılır; yüksek örtücülük ve rötuş özelliğine sahiptir. Sıçramaz; fırça ya da rulo iz..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)