Menu
Sepetiniz

Boyalar

Boyalar
Boyalar
Brand: Jotun
Demidekk Ultimate Fönster, yüksek performanslı ahşap boyasıdır.  - Alkid modifiye akrilik bağlayıcılı- Mükemmel parlaklık ve renk dayanımı- Kolay uygulama- Kullanım alanı: Pencere, kapı ve diğer ahşap yüzeyler...- Uzun bakım tutum periyodlarıTeknik Bilgi Föyü (Turkish) ..
Brand: Jotun
Demidekk Ultimate Tarckfarg, dış cephe, opak (örtücü), su bazlı ahşap koruma ürünüdür. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ile üretilmiştir. - Alkid modifiye akrilik bağlayıcılı- Mükemmel opaklık ve renk dayanımı- Kolay uygulama- Uzun bakım tutum periyodları ..
Brand: Jotun
Demidekk Ultimate Terrasslasyr, su bazlı, alkid esaslı, yarı şeffaf renkli zemin verniğidir. - Su bazlı alkid esaslı- Yarı şeffaf renkli zemin verniği- Mükemmel nüfuz özelliği- UV dayanımı- Uzun bakım tutum periyodlarıTeknik Bilgi Föyü (English) ..
Fenomastic Güzel Evim Saf İpek
Çok Satılan
Brand: Jotun
Fenomastic Hygiene Matt, silinebililen su bazlı, mat iç cephe boyasıdır. Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE. Ürün tipi: Son kat- İpek mat iç cephe boyası- Mükemmel renk deneyimi- Silinebilir ..
Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat ile renkler daha zengin ve yumuşak bir görünüme sahip. Özel formülasyonu sayesinde pürüzsüz bir doku ile daha güzel renkler sunar.Ürün tipi: Son kat- Zengin mat iç cephe boyası- Mükemmel renk deneyimi- SilinebilirTeknik Bilgi Föyü (Turkish) ..
Fenomastic Hygiene Matt
Çok Satılan
Brand: Jotun
Fenomastic Hygiene Matt, silinebililen su bazlı, mat iç cephe boyasıdır. Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE. Ürün tipi: Son kat- Mat iç cephe boyası- Alev yayılımını engelleme- Silinebilir ve yıkana..
Fenomastic Hygiene Silk
Çok Satılan
Brand: Jotun
Fenomastic Hygiene Silk, sınırsız renk alternatifine sahip, silinebililen su bazlı, ipek mat iç cephe boyasıdır. Test edilen mikroorganizmalar üzerinde antibakteriyel ve antifungal olarak etkindir: E.Coli, S.Aureus, A.Niger, P.Purpurogeum, MRSA, VRE. Ürün tipi: Son kat- İpek mat iç cephe boyası- Ale..
Fenomastic İpek Mat Fenomastic İpek Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Fenomastic İpek Mat; silikonlu, kolay uygulanabilir, örtücülüğü yüksek iç cephe boyasıdır. Ürün tipi: İç cephe- Silinebilir- Kolay uygulanır- Kokusuz- Mükemmel doku- İpek MatTeknik Bilgi Föyü (Turkish) - Change country/language ..
Brand: Jotun
Fenomastic Mat; kolay uygulanabilir, örtücülüğü yüksek iç cephe boyasıdır.Ürün tipi: İç cephe- Silinebilir- Kolay uygulanır- Kokusuz- Mükemmel doku- Mat Teknik Bilgi Föyü (Turkish) - Change country/language ..
Brand: Jotun
Mükemmel beyazlığa sahip, kolay uygulanabilen, sıçramayan ve kokusuz tavan boyası.Ürün tipi: Tavan- Kar beyaz- Sıçramaz- Kokusuz- Kolay uygulanır- KokusuzTeknik Bilgi Föyü (Turkish) - Change country/language ..
Brand: Jotun
Jotashield Alkali Dayanımlı Astar, yüksek alkali dayanımına ve mükemmel nüfuz özelliğine sahip su bazlı dış cephe astarıdır.  Ürün tipi: Astar- Su bazlı dış cephe astarı- Akrilik kopolimer reçineli- Yüzeye mükemmel nüfuz özelliğiTeknik Bilgi Föyü (Turkish) ..
Brand: Jotun
Jotashield Extreme, iki kat ısı yansıtma özelliği ile soğutma maliyetlerinde avantaj sunan ve 10 yıl koruma sağlayan %100 saf akrilik su bazlı dış cephe boyasıdır.Ürün tipi: Dış cephe- %100 saf akrilik- 2 kat ısı yansıtım özelliği- 10 yıl yüksek performans- UV dayanımı yüksek renkler- Anti karbo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)