Menu
Sepetiniz

Ahşap Serisi

Brand: Jotun
Dış cephe, opak (örtücü) ahşap koruma ürünüdür. Su bazlıdır. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ileüretilmiştir.Özellikler ve FaydalarÇok iyi renk dayanımı ve uzun bakım tutum aralığına sahiptir. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif filmkoruyucu ajanlar içerir. Kolay uygulanır. Çok iyi yapışma ..
Brand: Jotun
Dış cephe, opak (örtücü) ahşap koruma ürünüdür. Su bazlıdır. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ile üretilmiştir.Özellikler ve Faydalarİleri bağlayıcı teknolojisi, boyanın yüksek renk dayanımına ve uzun bakım tutum aralıklarına sahip olmasını sağlar. Yüzeyde mantar gelişimine karşı aktif film ko..
Brand: Jotun
Yüksek kalitede, su bazlı alkid ahşap koruyucu.Özellikler ve faydalarTek kat uygulama ile ahşap zeminleri zorlu hava şartlarına karşı korurken uzun ömürlü renkler sunar. Ahşap yüzeyleri nem, çatlama, grileşme ve çürümeye karşı korur. Küf oluşumuna karşı dirençlidir. İyi bir penetrasyona ve su itici ..
Brand: Jotun
Trebitt, ahşabın doğal dokusunun görünümünü koruyarak mükemmel bir koruma sunan yarı şeffaf  ahşap boyasıdır. * Su itici özelliği çok güçlü olan Trebitt, alkid yağı ile çin ahşap yapı kombinasyonlu titsotropik bir ahşap koruyucusudur.* Küf ve mantar oluşumuna karşı dayanımlıdır. * UV ışınlarına..
Brand: Jotun
VISIR Oljegrunning, ham yüzeylerde kullanılan ahşap astarıdır. Yüzeye mükemmel bir yapışma sağlarken çürümeye karşı ahşabı korur. Zorlu iklim koşullarında dahi kullanıma uygun bir astardır.Ürün tipi: Astar- Şeffaf astar- Alkid ve çin yağı- Mükemmel penetrasyon- Küf ve mantara karşı dirençli- Yüksek ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)