Menu
Sepetiniz

Deniz Boyaları

Deniz Boyaları

Brand: Jotun
Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. Parlaklık seviyesi ve dayanımı çok yüksektir. Kimyasal dayanımı iyidir. Katı madde oranı yüksektir. Bu ürün tehlikeli hava kirleticileri (HAPs)listesindeki solventlerden herhangi birini içermez. Bazı renklerin renkl..
Brand: Jotun
Üç bileşenli aşınma dayanımlı poliamin kürlenmeli epoksi boyadır. Özellikle kaymayı önlemek için tasarlanmıştır.Onaylı astar ve bağlayıcılar ile boyanmış metalik ve beton yüzeylerde kullanılabilir.Kullanım alanlarıAşınma dayanımı ve kaymazlık gereksinimleri olan helikopter platformu, yürüme yolu, ra..
Brand: Jotun
yon değişimi teknolojisi esaslı tek bileşenli yüksek katı maddeli hydrolysing antifouling boyadır. Düşük maliyetli kirlenme dayanımı sağlar. Self polishing özelliği ile yüzey karina pürüzlülüğünü ve hız kaybını azaltır. Sadece su altı sistemlerde son kat olarak kullanılabilir. Karbon çelik ve alumin..
Brand: Jotun
İyon değişimi teknolojisi baz alınarak dizayn edilmiş tek bileşenli hydrolysing özellikte antifouling boyadır. Çok iyi kirlenme dayanımı ve geliştirilmiş gövde performansı sağlar. Buna; karinadaki bozulmaları, sürtünme etkenlerini ve hız kayıplarını azaltan self polishing özelliği ile ulaşılır. Sade..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)