Menu
Sepetiniz

Jotashield

Brand: Jotun
Bu ürün yüksek alkali dayanımlı, su bazlı bir astardır. Akrilik kopolimer bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarSon katlar için mükemmel bir zemin oluşturur. En iyi yapışmayı sağlayarak yüzeye mükemmel nüfuz eder. Alkali kusmalara karşı en iyi korumayı sağlar.Tavsiye edilen kullanımDış cepheler..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli, su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarBenzersiz ısı yansıtma özelliği ve UV dayanımlı renkleri ile, kızılötesi ışınlarının ısısına ve güneş ışınlarında mevcutUV ışınlarının zararlı etkilerine karşı olağanüstü koruma sağlar. S..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kalitede, su bazlı bir efekt boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarAntik bir görünüm elde etme amacıyla mat, eskitme efektleri bu ürünle yakalanabilir. Eski ve yeni yüzeylerikorumak ve dekore etmek için kullanılabilir.Tavsiye edilen kullanımDış cephelerin de..
Brand: Jotun
Bu ürün, % 100 saf akrilik bağlayıcıya sahip, yüksek kalitede su bazlı bir dış cephe boyasıdır.Özellikler ve faydalarUV dayanımlı renkleri ile güneş ışığında mevcut UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı olağanüstü koruma sağlar.Özel akrilik bağlayıcının düşük kir tutma özelliği ile uzun ömürlü ve ..
Brand: Jotun
Bu ürün, % 100 saf akrilik bağlayıcıya sahip, yüksek kalitede su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarUV dayanımlı renkleri ile güneş ışığında mevcut UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı olağanüstü koruma sağlar.Özel akrilik bağlayıcının düşük kir ..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli, su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Yüksek dayanımlı %100 saf silikon akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarBeton karbonlaşmasından yüzeyi korumak için özel formüle edilmiştir. UV dayanımlı renkleri ile güneş ışığındamevcut UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı o..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli, esnek, su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahip olup sert agrega parçacıkları içerir.Özellikler ve faydalarÇok iyi hava ve su direnci sağlar. Mercan rulo ile uygulandığında ufak hataları gizleyerek düzgün tekstür oluşturur. İnce tekstürlü ipeksi mat bir..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli, esnek, su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahip olup sert agrega parçacıkları içerir.Özellikler ve faydalarÇok iyi hava ve su direnci sağlar. UV dayanımlı renkleri ile güneş ışığında mevcut UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı olağanüstü koruma sağla..
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli, esnek, su bazlı bir dış cephe boyasıdır. Saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarÇok iyi hava ve su direnci sağlar. UV dayanımlı renkleri ile güneş ışığında mevcut UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı olağanüstü koruma sağlar. Beton karbonlaşmasından yüzeyi ..
Brand: Jotun
Bu ürün yüksek alkali dayanımlı, solvent bazlı bir dış cephe astarıdır. Akrilik kopolimer bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarEn iyi yapışmayı sağlayarak yüzeye mükemmel nüfuz eder. Alkali kusmalara karşı en iyi korumayı sağlar.Tavsiye edilen kullanımDış cephelerin astarlanması için idealdir...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)