Menu
Sepetiniz

Endüstriyel Boyalar

Endüstriyel Boyalar

Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılmış olan karbon çelik, alüminyum ve ahşap yüzeyler için uygundur.Kullanım AlanlarıDeniz:Touch up için önerilir.Endüstri:Çok çeşitli..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, poliamid kürlenmeli, çinkoca zengin epoksi esaslı bir boyadır. Yüksek katı maddeli, yüksek çinko tozu içerikli bir üründür. ISO 12944-5 ve SSPC paint 20, level 2 sınıfına uygun niteliktedir. Yüksek korozyon dayanımı sağlar. Su üstü ortamlarda astar olarak kullanılır. Karbon çelik yüz..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, fiziksel kurumalı, akrilik esaslı bir boyadır. Mat görünümlüdür. Yüksek yapılı bir üründür. Hızlıkurumalıdır. Doğrudan metale uygulanabilir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.Sıfırın altındaki yüzey sıcaklıklarında da uygulanabilir.Kullanım AlanlarıE..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. 'Parlak' bir sonkattır ve parlaklık dayanımı iyidir. Katı madde oranı yüksektir. Tozuma seviyesi düşüktür ve iyi uygulama özelliklerine sahiptir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır...
Brand: Jotun
Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. Mat görünümlüdür ve parlaklık dayanımı çok iyidir. Yüksek yapılı bir üründür. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.Kullanım alanlarıDeniz: Borda, güverte, yaşam mahali ve üst yapılard..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. Parlaklık dayanımı çok iyi olan bir son kat üründür. Katı madde oranı yüksektir. Tozuma seviyesi düşüktür ve iyi uygulama özelliklerine sahiptir.Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.K..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamin kürlenmeli mastik epoksi esaslı bir boyadır. Yüzey toleranslı, yüksek katı maddeli bir üründür. Optimum yüzey hazırlığının sağlanamadığı veya istenmediği yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Atmosferik ortamlarda astar, ara kat ve son kat veya tek katlı sistem olarak ku..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamin kürlenmeli mastik epoksi esaslı bir boyadır. Yüzey toleranslı, yüksek katı maddeli, yüksek yapılı bir üründür. Optimum yüzey hazırlığının sağlanamadığı veya istenmediği yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek korozif ortamlarda uzun süreli koruma sağlar. Atmosferik..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir boyadır. Hızlı kuruyan, yüksek katı maddeli ve yüksek yapılı bir üründür. Özellikle hızlı kat boyası uygulamaları ve hızlı malzeme transferi gerektiren yeni inşalara yönelik tasarlanmıştır. Atmosferik ortamlarda astar, ara kat ve son kat veya tek kat..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir boyadır. Hızlı kuruyan, yüksek katı maddeli ve yüksek yapılı birüründür. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Özellikle hızlı kat boyası uygulamalarıve hızlı malzeme transferi gerektiren yeni inşalara yönelik tasarlanmı..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamid kürlenmeli epoksi boyadır. Orta seviyede parlaklık dayanımı olan, parlak bir son kattır. Su altı ve su üstü ortamlarda son kat olarak kullanılır.Kullanım alanlarıDeniz: Borda, güverte, yaşam mahali ve üst yapılarda kullanımı önerilir.Endüstri: Çok çeşitli endüstriyel yapılard..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. 'Parlak' bir sonkattır ve parlaklık dayanımı iyidir.Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.Kullanım alanlarıSon kat ve yoklama amaçlı tavsiye edilir.Deniz: Makina ve ekipmalar, borda, güverte ve üst yapılar i..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)