Menu
Sepetiniz

Alkid Boyalar

Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılmış olan karbon çelik, alüminyum ve ahşap yüzeyler için uygundur.Kullanım AlanlarıDeniz:Touch up için önerilir.Endüstri:Çok çeşitli..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. 'Parlak' bir sonkattır ve parlaklık dayanımı iyidir.Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.Kullanım alanlarıSon kat ve yoklama amaçlı tavsiye edilir.Deniz: Makina ve ekipmalar, borda, güverte ve üst yapılar i..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. Hızlı kuruyan, yüksek yapılı, çinko fosfat pigmenti içeren bir üründür. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılmış olan karbon çelik, alüminyum ve ahşap yüzeyler için uyg..
Brand: Jotun
Tek bileşenli, oksidasyon kurumalı, alkid esaslı bir boyadır. Yarı parlak görünümlüdür ve parlaklık dayanımı iyidir.Hızlı kurumalıdır. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır.RenklerSeçilen renkler MCI renklendirme sisteminde üretilir.Kullanım alanlarıDış ve iç yüzeyler ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)