Menu
Sepetiniz

Epoksi Boyalar

Brand: Jotun
Çift bileşenli, poliamid kürlenmeli, çinkoca zengin epoksi esaslı bir boyadır. Yüksek katı maddeli, yüksek çinko tozu içerikli bir üründür. ISO 12944-5 ve SSPC paint 20, level 2 sınıfına uygun niteliktedir. Yüksek korozyon dayanımı sağlar. Su üstü ortamlarda astar olarak kullanılır. Karbon çelik yüz..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamin kürlenmeli mastik epoksi esaslı bir boyadır. Yüzey toleranslı, yüksek katı maddeli bir üründür. Optimum yüzey hazırlığının sağlanamadığı veya istenmediği yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir.Atmosferik ortamlarda astar, ara kat ve son kat veya tek katlı sistem olarak ku..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamin kürlenmeli mastik epoksi esaslı bir boyadır. Yüzey toleranslı, yüksek katı maddeli, yüksek yapılı bir üründür. Optimum yüzey hazırlığının sağlanamadığı veya istenmediği yüzeyler için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek korozif ortamlarda uzun süreli koruma sağlar. Atmosferik..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir boyadır. Hızlı kuruyan, yüksek katı maddeli ve yüksek yapılı bir üründür. Özellikle hızlı kat boyası uygulamaları ve hızlı malzeme transferi gerektiren yeni inşalara yönelik tasarlanmıştır. Atmosferik ortamlarda astar, ara kat ve son kat veya tek kat..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir boyadır. Hızlı kuruyan, yüksek katı maddeli ve yüksek yapılı birüründür. Atmosfere açık koşullarda astar veya ara kat olarak kullanılabilir. Özellikle hızlı kat boyası uygulamalarıve hızlı malzeme transferi gerektiren yeni inşalara yönelik tasarlanmı..
Brand: Jotun
Çift bileşenli poliamid kürlenmeli epoksi boyadır. Orta seviyede parlaklık dayanımı olan, parlak bir son kattır. Su altı ve su üstü ortamlarda son kat olarak kullanılır.Kullanım alanlarıDeniz: Borda, güverte, yaşam mahali ve üst yapılarda kullanımı önerilir.Endüstri: Çok çeşitli endüstriyel yapılard..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, solvent içermeyen, poliamin kürlenmeli epoksi esaslı bir boyadır. Kimyasal dayanım seviyesi yüksek olan çok amaçlı bir tank kaplamasıdır. Atmosfere açık koşullarda ve su altında ara kat veya son kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılmış olan karbon çelik, ..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, poliamin kürlenmeli, fenolik/novalak epoksi bir boyadır. Özellikle tank kaplamaları için geliştirilmiştir ve mükemmel bir kimyasal dayanım seviyesine sahiptir. Atmosfere açık koşullarda ve su altında ara kat veya son kat olarak kullanılabilir. Uygun bir şekilde yüzey hazırlığı yapılm..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)