Menu
Sepetiniz

Epoksi Zemin Kaplamaları

Epoksi Zemin Kaplamaları

Brand: Jotun
Çift bileşenli, amid kürlenmeli, epoksi esaslı bir boyadır. Şeffaftır. Atmosferik koşullara maruz kalan beton zeminlerde yapışma kabiliyetini artırmak için mükemmel bir penetrasyon sağlar. Uygun şekilde yüzey hazırlığı yapılmış betonarme yüzeyler için uygundur.Kullanım alanlarıTüm Jotafloor ürünleri..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, solvent içermeyen, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir kaplamadır. Şeffaftır. Atmosferik koşullara açıkbeton yüzeylerde, yüzeye iyi tutunmayı sağlar. Özellikle düzgün hazırlanmış beton yüzeylerde, yüksek yapılızemin kaplaması olarak tasarlanmıştır.Kullanım alanlarıDeğişik seviyelerde m..
Brand: Jotun
Üç bileşenli amine kürlenmeli solventsiz epoksi boya. Yüksek performanslı bir üründür. Kendinden yayılmaözelliğine sahip, derzsiz (eksiz) yüzey sağlayan bir üründür. Esnektir, aşınma, çarpma, kimyasal ve kaymayakarşı dayanımı vardır. Kaymaz bir yüzey istenildiği durumlarda boya sisteminde Jotafloor ..
Brand: Jotun
Çift bileşenli, solvent içermeyen, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir kaplamadır. Yüksek performanslı bir üründür.Uygulanması kolaydır. Bu ürün Jotun'un Multicolor Industry (MCI) sistemi dahilinde geniş renk aralıklarındahazılanabilir. Renk ve parlaklık dayanımı mükemmeldir. Kimyasal, aşınma ve darbe..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)