Menu
Sepetiniz

İç Cephe Boyaları

İç Cephe Boyaları

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli su bazlı ipek mat bir boya olup sağladığı renk kesinliği sayesinde iç cepheler için mükemmel bir renk deneyimi sunar. PVA emülsiyon bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarUzun ömürlü renklerden oluşan geniş bir renk seçeneği sunar. Yüksek örtücülük ve kapatıcılık özellikle..
Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün üstün kaliteli su bazlı bir boya olup renk kesinliği ve mat bitişinden dolayı zengin bir renk deneyimisunar. %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarZengin mat bitişi sayesinde yüzeyde renkler çok daha güzel görünür; geniş renk alternatifine sahiptir. Parlaklığınetkisi ol..
Fenomastic Hygiene Matt
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün iç cepheler için tasarlanmış, üstün kaliteli su bazlı bir boyadır. %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir.Özellikler ve faydalarÖzel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. İyi yayılma, örtme gücü, tenekeiçinde bakteri dayanımı ve yüksek renk dayanımı sağlar..
Fenomastic Hygiene Silk
Çok Satılan
Brand: Jotun
Bu ürün iç cepheler için tasarlanmış, üstün kaliteli su bazlı bir boyadır. İpek mat bitiş sunan %100 saf akrilikemülsiyon boya.Özellikler ve faydalarÖzel formülasyonu ile 22 çeşit mantar ve bakteriye karşı direnç göstermektedir. İyi yayılma, örtme gücü, tenekeiçinde bakteri dayanımı ve yüksek renk d..
Fenomastic İpek Mat Fenomastic İpek Mat
Çok Satılan
Brand: Jotun
Mükemmel dokuya sahip, kolay uygulanabilen, sıçrama yapmayan, akrilik reçine esaslı, silikonlu dekoratif iç cephe son kat boyasıdır. Su bazlıdır.Özellikler ve faydalarYüzeyde ipek mat ve pürüzsüz bir doku oluşturur.Kolay uygulanır ve iyi yayılır; yüksek örtücülük ve rötuş özelliğine sahiptir. Sıçram..
Brand: Jotun
Mükemmel dokuya sahip, kolay uygulanabilen, sıçrama yapmayan, kokusuz akrilik reçine esaslı, dekoratif iç cephe son kat boyasıdır. Su bazlıdır.Özellikler ve faydalarPürüzsüz mat bitiş sağlar. Kolay uygulanır ve iyi yayılır; yüksek örtücülük ve rötuş özelliğine sahiptir. Sıçramaz; fırça ya da rulo iz..
Brand: Jotun
Bu ürün, mükemmel beyazlığa sahip,kolay uygulanabilen, sıçramayan, kokusuz su bazlı iç cephe tavan boyasıdır.Özellikler ve faydalarÜstün beyazlık özelliği sayesinde bembeyaz tavanlar sunar ve beyazlığını korur. Kolay uygulanır ve iyi yayılır; yüksek örtücülük ve rötuş özelliğine sahiptir. Sıçramaz; ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)