Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

2010 yılında İzmir’de kurulan AYDUK Yapı A.Ş. “kaliteli ürün, uygun malzeme, uygun fiyat” anlayışıyla; Bireysel konutlar, Toplu konutlar, Rezidanslar, Sanayi Tesisleri, Eğitim Tesisleri, Hastaneler, İş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Antrepolar, Devlet Tesisleri ve Belediye Tesisleri vb. gibi inşaatların üst yapı ve altyapı alanlarında satış, lojistik ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Her projenin özel ve sıra dışı olduğu bilinci ile faaliyetlerini sürdüren Ayduk Yapı A.Ş., çevreye ve toplum değerlerine duyarlı, alanında profesyonel ve deneyimli bir ekibin oluşturduğu kurumsal bir yapıdır. Bünyesinde mimar, mühendis, tasarımcı ve uygulama ekibiyle çalışan Ayduk Yapı A.Ş.; tadilattan anahtar teslimine, dekorasyondan özel üretim ve montaj konularına kadar geniş bir alanda Yüksek Kalite Standartlarını uygulayarak taahhüt hizmetleri üretmektedir.

Kalifiye ve dinamik kadrosunun yanı sıra malzeme kalitesinden de ödün vermeyen kurumumuz, faaliyet alanlarına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme sağlamakta ve böylelikle tüm proje ortaklarının toplam kalite politikasına artı değer katmaktadır. Ayduk Yapı A.Ş., Uzmanlığının ve teknik bilgi birikiminin yanı sıra, etik değerlere bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensipleri sayesinde sektörde bir liderdir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, uygulayan ve modern iş yönetimi ve kalite yönetimi prensiplerini ilke edinen Ayduk Yapı A.Ş., Ulusal ve Uluslararası projelerde her safhada çalışmalarını genişleterek sürdürmektedir.Vizyonumuz
Yetkin kadrosuyla teknolojideki gelişmeleri en yakından takip ederek, ulusal ve uluslararası projelerde her safhada beklentilerin üzerinde performans sergileyen, sektör lideri bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz
Ayduk Yapı A.Ş., teknoloji ve bilgi birikiminin ışığında, sektörün tüm olası seçeneklerini sunarak, yüklendiği projeleri sınırsız müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak teslim etmeyi, güven duyulacak uzun soluklu bir iş ortağı olabilmeyi görev edinmiştir.