Menu
Sepetiniz

PVC Membran

PVC Membran

PVC Membran

Brand: Protan
İçme suyu ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılan , içme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip, UV dayanımsız su yalıtım sistemidir. Bina içindeki ve dışındaki her türlü es..
Brand: Protan
Teknik ÖzelliklerRenk:MaviKalınlıklar (mm): 1,5Genişlikler (m):1,62Rulo Uzunluğu (m):20Depolama: Kuru bir yerde orijinal ambalajlarında depolayınız.AvantajlarıTS EN 13967 Standartlarına uygundur,Homojen,İçme ve kullanma suyundaki tüm kimyasallara karşı dayanımlı,Su kalitesini (koku,renk,vb.) kesinli..
Brand: Protan
Protan BA her türlü yapının temel bohçalama ve üstü kapanan su yalıtımı detaylarında kullanılabilen, UV dayanımsız, donatısız, sıcak hava kaynağı ile birleştirilen, yumuşak PVC su yalıtım membranıdır. Renk: AntrasitKalınlıklar (mm): 1,2 ; 1,5 ; 1,8 ; 2,0Genişlikler (..
Brand: Protan
Protan BA/T Açık renkli sinyal tabakalı esnek polivinilklorürden (PVC) imal edilmiş geomembran. Renk: AntrasitKalınlıklar (mm): 1,5; 2,0Genişlikler (m): 2,20Rulo Uzunluğu (m):20 *Depolama: Kuru bir yerde orijinal ambalajlarında depolayınız. * Projeye özel boyda ru..
Brand: Protan
Protan kök çim mebranları kök hasarı, UV radyasyonu ve ısıya dayanacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Membran hava basıncına da dayanabilir. Protan kök çim membranları, UV radyasyonu, ısı ve kök hasarlarına..
Brand: Protan
Protan Cool Roof, açık çatı sistemlerinde istenilen yüksek güneş ışığını yansıtma indeksine sahip beyaz renkli yalıtım malzemesidir. Aynı zamanda, yüksek termal emisyonu sayesinde ısının yüzeyden yansımasını mükemmel şekilde sağlar. ..
Brand: Protan
Protan EVA, uzun ömürlü tek kat su yalıtım membranıdır. Güçlü moleküler yapısı sayesinde ürünün uzun yıllar stabil ve dayanıklı olmasını sağlar. Protan EVA ile geliştirilmiş PVC membranlar yalıtım anlamında k..
Brand: Protan
Protan EX membran mekanik olarak monte edilebilir veya bir vakum çatı sistemine kolayca döşenebilir. Her türlü yüzey için uygundur. Protan EX membran, polyester donatı ve 140 g/m2 polyester keçenin membranın ..
Brand: Protan
Çatı katını polyester takviyeli Protan EX-A membran ile yalıtın. Membran, yapıştırılmış çatı sistemi için kullanılır ve arka yüzüne lamine edilmiştir. Protan EX-A membranı, arka tarafında lamine edilmiş bir ..
Protan FLEXIGROUND T&TG
Yeni
Protan FLEXIGROUND T&TG serisi dekoratif havuzlar, balık havuzları ve bahçe havuzlarının yalıtımında kullanılır. Güneş ışığına, atmosferik koşullara, bitki köklerine ve kimyasallara dayanıklı takviyesiz (T serisi) ve polyester takviyeli (TG serisi) üretilmektedir.TEKNİK ÖZELLİKLER ..
Brand: Protan
Protan FLEXIGROUND T&TG serisi dekoratif havuzlar, balık havuzları ve bahçe havuzlarının yalıtımında kullanılır. Güneş ışığına, atmosferik koşullara, bitki köklerine ve kimyasallara dayanıklı takviyesiz (T serisi) ve polyester takviyeli (TG serisi) üretilmektedir. ..
Brand: Protan
Protan FPO Proven, ek yerlerinde kendinden yapışkanlı yüzeye sahip, bir yüzeye keçe Lamine edilmiş ve uygulanan yüzey tamamen ve kalıcı olarak yapışan, kompozit yapılı polyolefi n (FPO) su yalıtım membranıdır. ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)