Menu
Sepetiniz

Çatı Yalıtımı

Çatı Yalıtımı

Brand: Protan
İçme suyu ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılan , içme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip, UV dayanımsız su yalıtım sistemidir. Bina içindeki ve dışındaki her türlü es..
Brand: Protan
Protan kök çim mebranları kök hasarı, UV radyasyonu ve ısıya dayanacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Membran hava basıncına da dayanabilir. Protan kök çim membranları, UV radyasyonu, ısı ve kök hasarlarına..
Brand: Protan
Protan Cool Roof, açık çatı sistemlerinde istenilen yüksek güneş ışığını yansıtma indeksine sahip beyaz renkli yalıtım malzemesidir. Aynı zamanda, yüksek termal emisyonu sayesinde ısının yüzeyden yansımasını mükemmel şekilde sağlar. ..
Brand: Protan
Protan EVA, uzun ömürlü tek kat su yalıtım membranıdır. Güçlü moleküler yapısı sayesinde ürünün uzun yıllar stabil ve dayanıklı olmasını sağlar. Protan EVA ile geliştirilmiş PVC membranlar yalıtım anlamında k..
Brand: Protan
Protan EX membran mekanik olarak monte edilebilir veya bir vakum çatı sistemine kolayca döşenebilir. Her türlü yüzey için uygundur. Protan EX membran, polyester donatı ve 140 g/m2 polyester keçenin membranın ..
Brand: Protan
Çatı katını polyester takviyeli Protan EX-A membran ile yalıtın. Membran, yapıştırılmış çatı sistemi için kullanılır ve arka yüzüne lamine edilmiştir. Protan EX-A membranı, arka tarafında lamine edilmiş bir ..
Brand: Protan
Protan FG FPO/TPO, açıkta kalan çatılar ve korumalı yapılar için uygun esnek bir membrandır. Membran, yeni inşaat/yapılar ve yenileme/renevasyon dahil tüm inşaat sektörleri için uygundur. Protan FG FPO/TPO, yük t..
Brand: Protan
Protan G membran, çakıllı ballast çatı sistemleri, ters çatı sistemleri ve yeşil çatılar için geliştirilmiş, cam elyaf donatı takviyeli su yalıtım ürünüdür. Sert hava şartlarına ve mikroblara karşı dayanıklıdır. ..
Brand: Protan
Yeşil çatılar ve otoparklar Protan GG membran ile yapılabilir. Kök dayanıklıdır ve yüksek yük / basınç ve yük/basınç taşıma kapasitesine sahiptir. Protan GG membran otopark zeminler için kullanılan bir membr..
Brand: Protan
2,4 mm kalınlığında olan Protan GT membran, görünür/yürünebilir teraslar ve balkonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Membran yaya trafiği için güçlü ve dayanıklıdır. Yaya trafiği için estetik, güçlü, daya..
Brand: Protan
Parapet sistemimiz, çatılarınız en zorlu ve rüzgara maruz kalan elemanlarından biri için zarif, hava koşullarına dayanıklı, sağlam bir çözümü garanti eder. Çatının sert rüzgarlara karşı silahıÇatı üzerindeki r..
Brand: Protan
Protan, köşeler, borular ve dikmeler/alınlar için detaylar da dahil olmak üzere piyasadaki en geniş prefabrik detaylardan birine sahiptir./aksesuarlara sahiptir. Zaman kazandıran, güvenilir uygulamaKullanıma h..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)