Menu
Sepetiniz

Temel Yalıtımı

Temel Yalıtımı

Brand: Protan
Teknik ÖzelliklerRenk:MaviKalınlıklar (mm): 1,5Genişlikler (m):1,62Rulo Uzunluğu (m):20Depolama: Kuru bir yerde orijinal ambalajlarında depolayınız.AvantajlarıTS EN 13967 Standartlarına uygundur,Homojen,İçme ve kullanma suyundaki tüm kimyasallara karşı dayanımlı,Su kalitesini (koku,renk,vb.) kesinli..
Brand: Protan
Protan BA her türlü yapının temel bohçalama ve üstü kapanan su yalıtımı detaylarında kullanılabilen, UV dayanımsız, donatısız, sıcak hava kaynağı ile birleştirilen, yumuşak PVC su yalıtım membranıdır. Renk: AntrasitKalınlıklar (mm): 1,2 ; 1,5 ; 1,8 ; 2,0Genişlikler (..
Brand: Protan
Protan BA/T Açık renkli sinyal tabakalı esnek polivinilklorürden (PVC) imal edilmiş geomembran. Renk: AntrasitKalınlıklar (mm): 1,5; 2,0Genişlikler (m): 2,20Rulo Uzunluğu (m):20 *Depolama: Kuru bir yerde orijinal ambalajlarında depolayınız. * Projeye özel boyda ru..
Brand: Protan
Protan FPO Proven, ek yerlerinde kendinden yapışkanlı yüzeye sahip, bir yüzeye keçe Lamine edilmiş ve uygulanan yüzey tamamen ve kalıcı olarak yapışan, kompozit yapılı polyolefi n (FPO) su yalıtım membranıdır. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)