Menu
Sepetiniz

Yalıtım

Yalıtım

Yalıtım

Brand: Ravago
Kullanım Alanları:Çatı YalıtımıCephe YalıtımıHavalandırma Kanalı Isı ve Ses YalıtımındaBoru Tesisatları Isı YalıtımındaEndüstriyel Isı ve Ses Yalıtım UygulamalarındaOEM Yalıtım Uygulamalarında Ergitilmiş camdan elde edilen ısı ve ses izolasyonunda kullanılan, bükülebilir, ateşe dayanıklı cam lifler..
Brand: Ravago
Yapıştırıcı uygulamalarından önce yüzeyi hazırlamak için kullanılan, nem reaktif maddelerin uçucu siloxane içindeki seyreltik çözeltisidir. Çeşitli düz yüzeylerde oda sıcaklığında volkanize silikon contaların hem yapışma kalitesini hem de yapışma hızını artırır. FaydalarıHem nemle sertl..
Brand: Ravago
Nötr Silikon Mastik UYGULAMA ALANLARI• DOWSIL™ 791 Silikon Sızdırmazlık Mastiği, özellikle cephe uygulamaları, giydirme cephelerde sızdırmazlık ve genel olarak cam, doğrama işleri için elverişli, tek komponentli, nötr kürlenen, düşük modüllü silikon mastiktir. Uygulama alanlarıCam Ceph..
Brand: Ravago
Tek bileşenli, özellikle PVC-U, cam, kaplamalı yüzeyler, tuğla işi uygulamalarında kullanılan nötral silikon yapıştırıcıdır. Kapı ve pencerelerin çevresel yapıştırma uygulamaları için oldukça popülerdir.Uygulama alanlarıCam Cephe SistemleriHavalandırmalı CephePrefabrik EvlerGiydirme Cephe..
Brand: Ravago
Tek bileşenli, nötr kürlenen silikon yapıştırıcı, camın, metalin ya da diğer bina bileşenlerinin strüktürel bonding uygulamaları için kullanılır.Uygulama alanlarıCam Cephe SistemleriHavalandırmalı CephePrefabrik EvlerGiydirme Cephe..
Brand: Ravago
Ateşe dayanıklı tek parça (tek bileşen) kendiliğinden sertleşen silikon conta beton tuğla ve çelik dahil olmak üzere geniş bir yelpazede eşsiz yapışma özelliği sunmaktadır. Kullanım AlanlarıAteşe dayanıklı duvarların genleşme derzlerindeAteşe dayanıklı duvarların ulaşılması zor dar kablo ..
Brand: Ravago
Özel formüllü solvent karışımı strüktürel ceppe, yalıtımlı cam sistemleri, pencere & kapı ve diğer alanlarda bonding uygulamaları öncesinde temizlik amaçlı kullanılır.ÖzellikleriBelirtilen özellikler malzemenin tipik özellikleridir, spesifikasyon hazırlama amaçlı kullanılmamalıdır.Renk : Ren..
Brand: Ravago
Kullanım AlanlarıKlima kanallarında, Havalandırma kanallarında kullanılır.Ürün TanımıBir yüzü alüminyum folyo kaplı taşyünü plakadır.Shrink paketlerde sunulur.UygulamaUygulama yapılacak alanlara pimlerle tutturulur.Teknik Özellikleri..
Brand: Mapei
Three-component flexible hydrophilic gel forwaterproofing injection in underground structures..
Brand: Mapei
Alkali-resistant glass fibre mesh (in compliance with the ETAG 004 guide) for reinforcing protective waterproofing layers, anti-fracture membranes and thermal insulation systems.TECHNICAL DATA:Colour: blue.Weight: 150 g/m² ± 5%.Mesh size: 4x4.5 mm.Storage: unlimited.Packaging: 50 m x 1 m rolls..
Brand: Ravago
Kullanım AlanlarıSanayi tesisleri,Kalorifer kazanları,Proses ekipmanları,Baca izolasyonlarında kullanılır. Ürün TanımıRavaber taşyünü üzerine galvanizli rabitz teli dikilmiş şiltedir.Rulo ambalajlarda piyasaya sunulur.UygulamaYüksek sıcaklığa maruz kalan sanayi ekipmanlarında ısı, ses ve yangın yal..
Brand: Ravago
ARA BÖLME LEVHASIKullanım AlanlarıAsansör ve merdiven boşluklarındaBölme duvarlardaKomşu duvarlarda kullanılırÜrün TanımıKaplamasız taşyünü plakadır.Shrink ambalajlar halinde piyasaya sürülür.UygulamaTaşıyıcı konstrüksiyonlar ve bölme duvarlar arasına yerleştirilerek ısı, ses ve yangın yalıtımı sağl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)