Menu
Sepetiniz

Giydirme Cepheler

Giydirme Cepheler

Brand: Ravago
Yapıştırıcı uygulamalarından önce yüzeyi hazırlamak için kullanılan, nem reaktif maddelerin uçucu siloxane içindeki seyreltik çözeltisidir. Çeşitli düz yüzeylerde oda sıcaklığında volkanize silikon contaların hem yapışma kalitesini hem de yapışma hızını artırır. FaydalarıHem nemle sertl..
Brand: Ravago
Nötr Silikon Mastik UYGULAMA ALANLARI• DOWSIL™ 791 Silikon Sızdırmazlık Mastiği, özellikle cephe uygulamaları, giydirme cephelerde sızdırmazlık ve genel olarak cam, doğrama işleri için elverişli, tek komponentli, nötr kürlenen, düşük modüllü silikon mastiktir. Uygulama alanlarıCam Ceph..
Brand: Ravago
Tek bileşenli, özellikle PVC-U, cam, kaplamalı yüzeyler, tuğla işi uygulamalarında kullanılan nötral silikon yapıştırıcıdır. Kapı ve pencerelerin çevresel yapıştırma uygulamaları için oldukça popülerdir.Uygulama alanlarıCam Cephe SistemleriHavalandırmalı CephePrefabrik EvlerGiydirme Cephe..
Brand: Ravago
Tek bileşenli, nötr kürlenen silikon yapıştırıcı, camın, metalin ya da diğer bina bileşenlerinin strüktürel bonding uygulamaları için kullanılır.Uygulama alanlarıCam Cephe SistemleriHavalandırmalı CephePrefabrik EvlerGiydirme Cephe..
Brand: Ravago
Ateşe dayanıklı tek parça (tek bileşen) kendiliğinden sertleşen silikon conta beton tuğla ve çelik dahil olmak üzere geniş bir yelpazede eşsiz yapışma özelliği sunmaktadır. Kullanım AlanlarıAteşe dayanıklı duvarların genleşme derzlerindeAteşe dayanıklı duvarların ulaşılması zor dar kablo ..
Brand: Ravago
Özel formüllü solvent karışımı strüktürel ceppe, yalıtımlı cam sistemleri, pencere & kapı ve diğer alanlarda bonding uygulamaları öncesinde temizlik amaçlı kullanılır.ÖzellikleriBelirtilen özellikler malzemenin tipik özellikleridir, spesifikasyon hazırlama amaçlı kullanılmamalıdır.Renk : Ren..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)